אודות

מי אנחנו

עמותת FOREVERLY פועלת בישראל ובעולם ליצירת תעוד והנצחת מורשת אישית ומשפחתית, מתוך אמונה שלכל אדם יש משמעות בחייו ולאחר לכתו

העמותה מעניקה שירותים שונים ביניהם ארגון והפקת מפגש משפחתי רב דורות, הפקת ספרי מורשת, ערבי זיכרון, קיום אזכרות וטקסי זיכרון ופתרונות הנצחה דיגיטליים. חלק מהשירותים של העמותה ניתנים ללא עלות כחלק מעשיה חברתית למען הקהילה. כך למשל FOREVERLY מנגישה לקשישים וניצולי שואה את האפשרות להיות נוכחים פיזית בטקסי אזכרה של יקיריהם, מסיעה ומלווה אותם עד לחלקת יקיריהם, מעמידה לרשות הציבור מערכת הנצחה זמינה ונגישה באתר האינטרנט, מערכת תזכורת למועדי אזכרה, מוקד מידע והכוונה ועוד.

 FOREVERLY הוקמה בעקבות חווייה אישית של מיכל בלקין היזמת, בה איבדה את דודתה אביגל קורח ז"ל. אירוע זה הביא אותה לתובנה שתחום המורשת האישית וההנצחה זקוק למענה מקצועי רחב, רגיש ומכבד שיאפשר לכל אדם למצוא את דרכו בשמירה על זיכרון יקיריו ועל הסיפור המשפחתי.  

עמותת FOREVERLY היא עמותה רשומה בישראל ללא כוונת רווח.

החזון שלנו

החזון שלנו הוא לאפשר ליחידים ולמשפחות בארץ ובעולם לשמר את המורשת המשפחתית והאישית באמצעות פתרונות תיעוד והנצחה ראויים מכבדים ורגישים תוך שילוב חדשנות ויצירתיות.

הצוות שלנו

דוד קורח

שניאור גלוכובסקי

דורית שר

שרון פונרו

מירב לביא

ישראל קריספין

מיכל בלקין

כמה מילים אודות מיכל בלקין

מייסדת ומנכ"לית העמותה

מייסדת ומנכ"לית העמותה

מיכל בלקין היא נשואה ואמא לשלושה ילדים, בתפקידיה האחרונים כיהנה כסמנכ"לית בחברות טכנולוגיות מובילות במשק הישראלי. את שירותה הצבאי סיימה כסרן בחיל אוויר לאחר שביצעה תפקידי שטח ומטה.
את FOREVERLY הקימה מיכל בעקבות הרצון לחדש את נקודת המבט על סיום חיים לצד חוויית האובדן, ומתוך אמונה שלכל אדם באשר הוא יש משמעות עצומה בחייו ולכן ראוי ליצור את מורשתו.